Mistrovská utkání družstev 2018 - TK Roja Příbram z. s.

všechny akce

15.04.2018

Přinášíme vám několik informací pro hráče (a jejich rodiče), kteří budou hrát mistrovská utkání družstev za náš klub. NOMINACI hráčů družstev do jednotlivých věkových kategorií bude k nahlédnutí v kanceláři TK Roja a na nástěnce. Dle úvahy jsme určili ka


NOMINACI hráčů družstev do jednotlivých věkových kategorií (k nahlédnutí bude i v areálu na nástěnce) a dle úvahy jsme určili kapitány a jejich zástupce.

MINITENIS - hrají 3 děti (ostatní jsou zapsaní jako náhradníci, ale předpokládáme, že se budou dle domluvy pravidelně střídat) - nominaci na každý zápas bude určovat kapitán se zástupcem (možná domluva s trenéry klubu)

BABYTENIS A+B - hrají 4 děti (ostatní jsou zapsaní jako náhradníci, ale předpokládáme, že se budou dle domluvy pravidelně střídat) - nominaci na každý zápas bude určovat kapitán se zástupcem (možná domluva s trenéry klubu)

Mladší žáci A - hrají 4 chlapci a 2 dívky (ostatní jsou zapsaní jako náhradníci, ale předpokládáme, že se budou dle domluvy pravidelně střídat) - nominaci na každý zápas bude určovat kapitán se zástupcem (možná domluva s trenéry klubu)

Starší žáci A - hrají 4 chlapci a 2 dívky (ostatní jsou zapsaní jako náhradníci, ale předpokládáme, že se budou dle domluvy pravidelně střídat) - nominaci na každý zápas bude určovat kapitán se zástupcem (možná domluva s trenéry klubu)

Dospělí B - hrají 4 muži a 2 ženy (ostatní jsou zapsaní jako náhradníci, ale předpokládáme, že se budou dle domluvy pravidelně střídat) - nominaci na každý zápas bude určovat kapitán se zástupcem (možná domluva s trenéry klubu)

Dospělí A - hrají 4 muži a 2 ženy - nominaci na každý zápas bude určovat kapitán se zástupcem.

Termíny zápasů jednotlivých kategorií naleznete zde:
Mladší žáci (http://cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2018/soutez/5988)
Starší žáci (http://cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2018/soutez/5977)
Dospělí A (http://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2018/soutez/5939)
Dospělí B (http://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2018/soutez/5957)

Mini + Baby - zatím není zveřejněno na stránkách Českého tenisového svazu.

Registrace:
Aby hráč mohl hrát mistrovská utkání, musí být zaevidovaný pod hlavičkou čts (Český tenisový svaz), proto je třeba na čts udělat registraci.
Registrace je zpoplatněna. Děti do 18ti let platí 200 Kč na rok (tj. celá sezóna - mohou se přihlašovat i na turnaje jednotlivců) a dospělí nad 18 let platí 400 Kč na rok (tj. celá sezóna - mohou se přihlašovat i na turnaje jednotlivců). Registraci každému hráči zařídíme a odpovídající částky (200,- nebo 400,-) budou přičteny k vyúčtování.

Pravidla:
MINITENIS - hraje každý proti každému (3 zápasy na hráče = celkem 9 zápasů) na 2 vítězné sady do 10ti bodů.
BABYTENIS - hrajou 4 hráči (1. hráč proti 1. hráči, 2. proti 2. atd... dále 1. proti 2., 2. proti 1. atd... nakonec 2 čtyřhry) = celkem 10 zápasů - na 1 vítěznou sadu do 6 gamů
Mladší žáci - dospělí - 1. hráč proti 1.hráči ..... holky stejně tak. + 2 chlapecké čtyřhry a 1 dívčí čtyřhra (celkem 9 zápasů) - klasicky na 2 vítězně sady do 6 gamů.

Kdybyste měli jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na tel: +420 728 459 217, nebo na e-mailu: info@tkroja.cz